Kodumaja kortermajad Norras. Foto: Kasper van Wallinga
Üritused
30. jaanuar - 12. märts, 2023

Aasta Tehasemaja 2023

Woodhouse Estonia korraldatud tehasemaja konkurss ja parimate puitmajade tunnustamine. Konkursile on oodatud kõik Eesti ettevõtted, kes tehasetingimustes puitmaju valmistavad.

Puidust tehasemajade konkurssi korraldatakse 13. korda ning selle peamine eesmärk on tunnustada parimaid Eesti ettevõtete poolt toodetud hooneid (puitmaju) ja tutvustada puidust ehitamise võimalusi tervikuna.

Tehasemaja konkursile võib esitada tehases toodetud puitmaju, mis on valminud ja kliendi poolt vastu võetud perioodil 2020-2023. Kandideeriv objekt peab üldplaanis vastama kolmele nõudele:

  • Hoone või erilahenduse kandev põhikonstruktsioon peab olema valmistatud puidust;
  • Konstruktsioon peab olema eeltoodetud tehase tingimustel;
  • Võistlustöö insenertehnilise lahenduse loomise, tootmise ja ehitamise üle peab kontrolli omama Eesti ettevõte;

 

Aastate jooksul on tehasemajade konkursil osalenud üle 230 erineva objekti eri riikidest, isegi Jaapanist ja Lõuna-Koreast. Möödunud aastal tunnustati konkursi esikoha ja parima kortermaja tiitliga Kodumaja poolt toodetud kortermaja Norras.

Info
Millal:
30. jaanuar - 12. märts, 2023
Kus:
Registreerumine veebis
Hind:
Osalemine on tasuline
Autasustamine:
5.aprill 2023
Viited

Konkursi rahastamine:

Konkursi korraldamist toetab Eesti puitmajade ekspordiklastri projekt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse klastrite arendamise programmi raames. Klastrite meedet rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:

Eeva Vahtramäe
Puitmajaklastri juht/Konkursi korraldaja
eeva@woodhouse.ee

Toetajad:

Korraldajad: