Kestliku ehituse hübriidkonverents 12. mail

Esmakordselt korraldatakse Kestliku ehituse konverentsi, mille eesmärk on kuulajateni tuua naaberriikide edulugusid ning jagada Eesti keskkonnasäästliku ehituse tulevikuvisioone, plaane. 

Tallinna Tehnikaülikool ja Eesti Puitmajaklaster kutsuvad “Kestliku ehituse veebikonverentsile” 12. mail.

Kestliku ehituse hübriidkonverents 12. mail 2021

Konverents käsitleb ehituse industrialiseerimise, puitehituse, keskkonnasäästu ja digitaliseerimise teemasid. Teile esinevad praktikud ja akadeemikud Eestist, Rootsist, Soomest ja Taanist. Täpsem info esinejate kohta leiab konverentsi kodulehelt – www.kestlikehitus.ee

Konverentsi võtmekõnelejaks on Växjö kohalikuomavalituse (Rootsi) turundus- ja äriarendusejuht – Fredrik Lindblad. Växjöt kutsutakse Euroopa modernseimaks puidust linnaks, mille eesmärk on kujundada jätkusuutlikku ja tarka, sh innovaatilist, linnakeskkonda.

Kestliku ehituse konverents korraldakse hübriidüritusena, kus esinejad on kohapeal ning kuulajad näevad ja saavad kaasa rääkida veebiplatvormi vahendusel.

Konverentsile paneb punkti Eesti Puitmaja sõber ja sektori Aasta tegija aunimetuste üle andmine.    

Veebikonverentsil osalemine on tasuta ja konverentsi osavõtjatele väljastatakse Tallinna Tehnikaülikooli tunnistused!

Registreeri üritusele: www.kestlikehitus.ee

Kestliku ehituse konverentsi rahastab osaliselt Eesti puitmajade ekspordiklastri projekt, mida toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus klastrite arendamise programmist, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.