Juhtpartner

Eesti puitmajaliit MTÜ

Reg.nr. 80103116 KMK nr: EE101310916

Klaster:

Klastri projektijuht

Lauri Kivil

mob: 5860 9970

e-post: lauri@puitmajaliit.ee

Klastri turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Eeva Vahtramäe

mob. 5621 3127

e-post. eeva@puitmajaliit.ee

Kontaktid:

..

Klastri nõukogu

Sven Mats Matek AS tegevjuht

sven.mats@matek.ee

Elari Kivisoo Ritsu AS tegevjuht

elari.kivisoo@ritsu.ee

Andrus Prangli Hobbiton Home OÜ juhatuse liige

andrus@hobbiton.ee

Mihkel Urmet TEMPT OÜ juhatuse liige

urmet@tempt.ee

Argo Saul Nordic Houses KT OÜ juhatuse liige

argo@houses.ee